61 позачергова сесія завершила свою роботу

7 серпня 2020 року відбулося засідання 61 позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

В роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради, голова райдержадміністрації, сільські голови, доповідачі з сесійних питань. Вів засідання голова районної ради С.Шлегель.

До порядку денного було включено 16 питань.

Першим було заслухане повідомлення секретаря районної виборчої комісії Мокринської Л.В. про обрання депутатом Ізяславської районної ради сьомого скликання Максимчука В.Г., 1949 р.н., жителя м.Ізяслав, пенсіонера по виборчому списку Ізяславської районної організації партії «За конкретні справи» замість Лісовського А.М., який вибув.

Наступним було питання про присвоєння звання «Почесний громадянин Ізяславського району» Кравченку Василю, який проживав у м.Ізяслав та загинув в зоні ООС, захищаючи Україну від російської агресії 20 липня 2020 року під час снайперського обстрілу проросійськими терористами поблизу селища Шуми під Торецком.

Далі була заслухана інформація заступника керівника Шепетівської місцевої прокуратури В.Вітрука. У своєму виступі він відмітив позитивну тенденцію до зменшення кількості злочинів у районі і актуальні напрямки роботи, над якими працює Ізяславський відділок прокуратури.

Про внесення змін та доповнень до районної Програми «Створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Ізяславського районного військового комісаріату на 2019-2020 роки» та до районної Програми  військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2018-2020 роки проінформував військовий комісар Ізяславського районного військового комісаріату С.Царук. Зміни стосувалися обсягів фінансування даних програм.

По питаннях про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Ізяславського району на 2020 рік та про внесення змін до Програми забезпечення виконання Ізяславською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Ізяславською районною радою на 2020 рік виступив заступник голова райдержадміністрації П.Ковальчук. Суть змін до даних програм стосувалась виділення коштів з районного бюджету на придбання та монтаж системи кондиціювання повітря серверного службового приміщення Ізяславського управління Головного управління ДПС у Хмельницькій області на суму 18.7 тис.грн та на фінансування оплати праці працівників Ізяславської райдержадміністрації на суму 1976.157 тис.грн.

Про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року звітував начальник управління фінансів райдержадміністрації С.Журавель. До загального фонду районного бюджету за рахунок усіх джерел за І півріччя 2020 року надійшло доходів в сумі 109572.870 тис.грн, що становить 99,3% до затверджених показників за звітний період (детальний звіт розміщено на сайті районної ради). С.Журавель проінформував також про зміни до районного бюджету на 2020 р. Зокрема, збільшився обсяг надходжень трансфертів з державного та місцевого бюджетів на суму 5538.577 тис.грн та, відповідно, і відсотки.

В обговоренні даних питань брали участь голова райдержадміністрації І.Федорчук, депутати районної ради В.Бондарук, В.Забитчук, Л.Козак, А.Побережний.

Про результати роботи тимчасової контрольної комісії з питань збереження майна колишнього військового містечка звітував депутат районної ради А.Побережний. Суть проведеної роботи зводиться до того, що потрібно визначитися відносно майна і будівлі, що знаходиться на території військового містечка. Адже, процес розбирання і розкрадання майна продовжується. Ніхто не несе відповідальності за стан збереження майна. Оскільки  дане питання потребує подальшого вирішення, то рішення по ньому прийняте не було.

Прозвітував Анатолій Іванович і про роботу спостережної ради Ізяславської ЦРЛ, як її голова. Рішення ради носили рекомендаційний характер, тому говорити про якусь результативність роботи спостережної ради немає потреби.

Далі депутати затвердили Статут Ріпківської гімназії Ізяславської районної ради, маршрути руху шкільних автобусів на 2020-2021 н.р. Прийняли зміни до Положення про Грамоту Ізяславської районної ради та райдержадміністрації, збільшивши фінансування на цінний подарунок до грамоти. Було повторно розглянуто ряд депутатських запитів А.Побережного та А.Матвійчука. На завершення були розглянуті заяви громадян міста і району щодо виділення матеріальної допомоги на лікування. Таких заяв було розглянуто 35 і виділено допомоги на суму 140 тис.грн.

По всіх питаннях сесії були прийняті відповідні рішення, які розміщені на сайті Ізяславської районної ради.