Алея пам'яті про "Небесну сотню"

     Навесні в нашому місті з ініціативи директора ТОВ «Ізяславський райагробуд» з допомогою та підтримкою колективу ДП «Ізяславське лісове господарство», було висаджену ялинкову алею пам'яті про «Небесну сотню» поблизу костелу. Активну участь у посадці дерев взяли учні шкіл міста та небайдужі городяни. 
     Саме тоді Борис Яцков дав обіцянку, що до проведення дня міста він за власний кошт виконає благоустрій даної алеї. Хоча й день міста у визначену дату не відбувся через події на Сході країни, але Борис Олександрович доримав свого слова. І вже, мабуть, ізяславчани та гості міста помітили, що дана алея викладена бруківкою, встановлено 6 лавок для відпочинку, пофарбованих в жовтий та блакитний кольори, а на клумбах висаджено квіти. Початок алеї оформлений плитою з надписом «Алея небесної сотні», а на її іншій стороні - аналогічний камінь з викарбуваним «Герої не вмирають».
     Маємо надію, що лише цим даний задум не обмежиться, і для того щоб увіковічнити пам'ять про Героїв Майдану, алея буде доповнена ще й іншими елементами, що символізують «Революцію гідності». Але навіть те, що зроблено, заслуговує, принаймні, слів вдячності.

В.Сложинський