День поля-2014

Обмін досвідом, представлення нових сортів сільгоспкультур та найменувань препаратів для їх обробки, огляд ділянок з посівом даних культур та застосування систем захисту -  така мета «Дня поля», що проводиться щорічно на базі фермерського господарства «Агро-Інвест» спільно з дистриб’ютором ПП «СП – Арта» та компаніями-постачальниками «Дюпон» і «Піонер». Не став винятком і нинішній рік. У минулу п’ятницю гості з різних куточків Хмельниччини та навколишніх областей, а це керівники і спеціалісти сільгосптовариств, фермерських господарств, які співпрацюють із згаданими компаніями, зібралися на території колишнього комбікормового заводу. Приємно відзначити, що зацікавилися даним заходом, прийнявши запрошення, і сільгоспвиробники Ізяславщини. Так цього разу на зустріч прибуло чимало фермерів району і спеціалістів місцевих сільгосппідприємств, працівники управління агропромислового розвитку. 
У залі адмінбудівлі відбулося відкриття «Дня поля-2014». З привітальним словом виступив директор ФГ «Агро-Інвест» та ПП «СП-Арта» Петро Павлюк. Згодом до присутніх приєднався голова районної ради Михайло Борисюк, який привітав гостей від імені влади району і побажав плідної роботи. Робочу частину зустрічі розпочав директор Західного регіону компанії «Дюпон» Олег Міщенко. Зазначимо, що Західний регіон поширює свою діяльність на території Хмельницької, Житомирської, Рівненської, Вінницької та Одеської областей. Олег Міщенко презентував нові продукти та системи захисту сільгоспкультур від компанії «Дюпон». Про новинки від виробника насіння - компанії «Піонер» розповів менеджер  Юрій Томашевський. Виступи не були суцільними промовами представників компаній. Їх доповнювали слайди на встановленому екрані. Присутні у залі, не чекаючи закінчення виступу, могли по ходу задати запитання, доповнити доповідачів спостереженнями з власного досвіду. Впродовж двох годин тривав цей цікавий, змістовний і корисний діалог. А після цього учасники зібрання здійснили переїзд у Ліщани.
На полях ФГ «Агро-Інвест» відбувся огляд демонстраційних ділянок з посівом насіння від компанії «Піонер» та системами захисту сільгоспкультур препаратами компанії «Дюпон». Зокрема, гості побували на полях, де вирощується озима пшениця сорту «Богемія», соя «Медісон» І репродукція, ячмінь «Ксанаду» еліта та І репродукція, «Себастьян» еліта, а також оглянули посіви соняшника, ріпаку, сої. Вже тут, безпосередньо на плантаціях, продовжилась розмова про особливості вирощування культур. Директор  господарства Петро Павлюк і спеціалісти надали вичерпну інформацію щодо характеристики сортів, методів застосування систем захисту. Знову ж таки, були запитання і відповіді, а головне, що все сказане підкріплювалось наочністю. 
Наприкінці відбулося підведення підсумків «Дня поля», де учасники  підтвердили свої наміри і в подальшому розширювати співпрацю із згаданими компаніями, оскільки вкотре переконалися у їх надійності.


С.Охремчук