І знову «Світанок» збирає друзів


Близько 50 років поспіль перед дітворою на початку літніх канікул гостинно відкриває свої двері дитячий оздоровчий табір «Світанок», що у Білогородці. Чимало учнів полюбляють відпочивати саме тут. На першу оздоровчу зміну до цього мальовничого закладу прибуло відпочивати більше 90 дітей з Ізяславського та Білогірського районів. 

Переконатись в тому, що заклад дійсно готовий до сезону оздоровлення, ми мали нагоду під час перебування у «Світанку» на урочистих заходах з нагоди відкриття першої табірної зміни, які відбулись у п’ятницю, 7 червня. Відкрив святкову лінійку директор оздоровчого закладу Віктор Личик. Під час свого виступу він побажав школярам гарного відпочинку, подякував усім, хто допоміг забезпечити роботу оздоровниці та надавав різноманітну допомогу. Від імені керівництва району привітали дітвору з початком першої оздоровчої зміни перший заступник голови адміністрації Олександр Лех та начальник відділу освіти, молоді та спорту Ростислав Конончук, які побажали їм у колі нових друзів з користю провести час, оздоровитись і з новими силами вдало розпочати наступний начальний рік. Зичили приємного відпочинку й директор ТОВ «Камчатка» Микола Камінський, який від очолюваного ним підприємства передав директору табору в якості спонсорської допомоги надувні батут та басейн, а директор ДП «Ізяславське лісове господарство» Петро Курельчук подарував закладу новий холодильник.

Після щирих слів вітань, гості та діти мали змогу переглянути концертну програму, яку підготували вихованці районного будинку творчості дітей та юнацтва і хореографічний колектив Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст. 

Якщо говорити про забезпечення якісного літнього відпочинку у таборі, то, аби він був по-справжньому якісним, різноманітним та цікавим, впродовж останнього періоду силами працівників закладу, відділу освіти, молоді та спорту було виконано великий об’єм робіт з ремонту приміщень, благоустрою території, покращено матеріальну базу. Зокрема, завдяки спонсорській допомозі ТОВ ім.Черняховського було придбано електробойлер, керівництво ТОВ «Рідний край» надавало допомогу спецтехнікою при фарбуванні приміщень та проведенні ремонту, а установи ЗВК №58 та ІВК №31 частково забезпечили заклад будівельними матеріалами. 

Сподіваємось, що за час перебування у таборі діти пізнають багато цікавого, а вожаті та весь персонал закладу зроблять все для того, щоб їх відпочинок був незабутнім та сповненим лише приємними враженнями. 

В.Сложинський