Керівники району та громадських організацій домовились про співпрацю

3 березня під головуванням голови районної ради Михайла Борисюка, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Патюка, міського голови Валентина Паньковського, прокурора району Петра Нікітюка, начальника Ізяславського РВ УМВС Андрія Шкраби, військового комісара району Михайла Євтушка, лідера районної організації ВО «Майдан» Олександра Малецького,  начальника районної організації «Народна самооборона» Володимира Павлюка, відбулась координаційна рада по узгодженню спільних дій в нинішніх умовах. 
Необхідність у її проведенні була викликана подіями, які останнім часом відбуваються в державі щодо зміни влади та військової агресії з боку Російської Федерації. Зокрема, на нараді було обговорено питання щодо проведення мобілізації населення, допомоги громадських організацій у забезпеченні охорони установ та підприємств району та спільного патрулювання в районі працівників міліції та представників Народної самооборони. Враховуючи те, що на території району не виникає будь-яких питань щодо забезпечення охорони важливих для життєдіяльності об’єктів, керівник самооборони повідомив про укладені усні домовленості з керівниками підприємств на співпрацю у випадках виникнення будь-яких нестандартних ситуацій. Крім того, дана організація в даний час надає допомогу військовому комісаріату в питаннях проведення мобілізації населення та проводить разом з правоохоронцями  патрулювання вулиць міста. 
Керівники району, міста та силових структур пообіцяли всіляку підтримку керівникам громадських організацій та запевнили їх, що зі свого боку будуть робити все необхідне для забезпечення нормальної життєдіяльності району. Також під час зустрічі було домовлено, що у випадку надходження будь-якої інформації про загострення ситуації в районі або зловживання з боку посадових осіб, всі дії представників громадськості будуть узгоджуватись з працівниками правоохоронних органів та проводитимуться лише у відповідності до діючого законодавства.


В.Сложинський