НОВИНИ УКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА: ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Дозволено реєструвати земельні ділянки за технічною документацією, яка розроблена до 1 січня 2013 року.

Чи відкриють реєстри на нерухоме майно?

У першому читанні (12.05.2015) прийнято проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції» №2423 від 19.03.2015. Проект закону передбачає внесення змін в ряд Законів України, зокрема:

§ можливість отримати інформацію з Єдиного державного реєстру транспортних засобів шляхом пошуку за суб'єктом (власником транспортного засобу) в електронній формі через офіційний веб-сайт;

§ можливість пошуку інформації в реєстрі прав на нерухоме майно за об’єктом нерухомого майна або за суб’єктом права;

§ інформація з Державного земельного кадастру має бути відкритою та розміщуватися на офіційному веб-сайті;

§ отримати відомості з Державного земельного кадастру має право будь-яка особа.

Проект закону дійсно передбачає ряд змін, які можуть позитивно вплинути на боротьбу з корупцією.  Крім того, особа може перевірити чи належним чином зареєстровані її права на нерухоме майно та бути переконаним, що реєстри містять актуальну інформацію.

Хоча Реєстр прав на нерухоме майно і зараз відкритий, але знайти інформацію лише по об’єкту неможливо.

 Чи матимуть можливість органи місцевого самоврядування  ефективно управляти інфраструктурою  меліоративних систем та земель ?

12.05.2015 завершено останній етап обговорення та прийнято проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони приватизації об'єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем та земель, на яких ці об'єкти розташовані №1128 від 01.12.2014. Закон був розроблений з метою ефективного управління меліоративними системами. Оскільки, на думку законотворця, фінансове становище сільгоспвиробників не дозволяє їм ефективно управляти даними системами.

Проте, упущено момент, що органи місцевого самоврядування також не мають фінансової можливості утримувати такі інженерні об’єкти. Навіть сьогодні вони відмовляються від управління такими об’єктами, адже на їх обслуговування потрібні значні фінансові витрати. Відтепер відповідно до норм закону передбачається  заборону приватизації об’єктів інженерної інфраструктури загальнодержавних, міжгосподарських меліоративних систем, а також землі державної та комунальної власності на яких ці об’єкти розташовані.

В цілому Закон має буде дієвим у випадку належного фінансування та можливості органів державної та комунальної власності утримувати меліоративні системи.  Натомість землекористувачі, зможуть отримати їх у користування.

Приватизація чи «прихватизація»  продовжується?

Постановою КМУ «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015 році» № 271 від 12.05.2015 затверджено перелік підприємств , які підлягають приватизації у 2015 році. та перелік підприємств, що підлягають приватизації після їх об’єктів, які не підлягають приватизації.

Постанова передбачає виставлення на продаж державних підприємств, із застосуванням як основного способу продажу — конкурсу з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону без встановлення обмежень для допуску учасників, з урахуванням певних обмежень.

В затверджений перелік входить 53 сільськогосподарських підприємства.  Дана постанова дозволить приватизувати підприємства, які доведені до стану банкрутства та не приносять абсолютно ніякої економічної вигоди державі.

Як можуть бути врегульовані проблеми платників податків, які застосовували податковий компроміс?

14.05.2015 на розгляд профільного Комітету подано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей застосування податкового компромісу до щомісячних авансових внесків з податку на прибуток підприємств № 2795 від 07.05.2015 року.

Законопроект розроблено з метою врегулювати проблеми, що виникли у платників податків, які застосовували податковий компроміс. Станом на сьогодні існує практика донарахувань податковими органами сум щомісячних авансових внесків з податку на прибуток, за періоди, що слідують періоду, за який було подано уточнюючий розрахунок для цілей застосування податкового компромісу.

Законопроектом пропонуються наступні положення:

- не поширювати процедури податкового компромісу на щомісячні авансові внески з податку на прибуток;

- не здійснювати перерахунок суми щомісячних авансових внесків з податку на прибу-ток у зв'язку із досягненням податкового компромісу;

- не застосовувати штрафні (фінансові) санкції за не-нарахування та/або несплату щомісячних авансових внесків з податку на прибуток у зв'язку із досягненням податкового компромісу;

- заборонити проведення податкових перевірок щодо обчислення щомісячних авансових внесків з податку на прибуток у зв'язку із досягненням податкового компромісу;

- надати право платникам податку повторного подання уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на прибуток для застосування податкового компромісу у разі донарахування сум податкових зобов’язань зі щомісячних авансових внесків, здійсненого в рамках податкового компромісу. У випадку прийняття законопроекту, платники податків, які скористалися податковим компромісом будуть захищені від необґрунтованих донарахувань податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств в частині збільшення щомісячних авансових внесків з цього податку.

Чи будуть платити податки підприємства за місцем розташування? 

13.05.2015 надано для ознайомлення проект Закону про внесення змін до статті 168 Податкового кодексу України (щодо удосконалення порядку сплати (перерахування) податку до бюджету)» №2816 від 12.05.2015 року.

Законопроектом пропонується внести відповідні зміни до пп. 168.4.2, 168.4.3 та 168.4.4 Податкового кодексу України, що дозволить справляти податки на доходи усіх без виключення юридичних осіб за місцем здійснення їх фактичної діяльності.

Справляння податків за фактичним місцем діяльності підприємств може мати певні організаційні переваги для платників податків. В будь-якому разі таке спрямування коштів платників податків повинно дати соціальний ефект у відповідному населеному пункті.

Чи продовжать мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення? 

Розгляду в Верховній Раді очікує проекту Закону України «Про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо захисту прав землевласників» №2791 від 07.05.2015. Проект закону передбачає продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2020 року. Також пропонується продовжити мораторій на внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств, на той же строк.

Проте передбачається таке поняття, як викуп їх державою в особі уповноваженого Кабінетом Міністрів України органу. Тобто, громадяни, які виявили бажання продати свою земельну ділянку можуть її продати виключно державі. Викуп державою в особі уповноваженого Кабінетом Міністрів України органу таких земельних ділянок здійснюється на підставі договору та за ринковою вартістю, визначеною відповідно до затвердженої Кабінетом Міністрів України методики з урахуванням цін на подібні земельні ділянки у країнах Європейського Союзу. Прийняття проекту Закону знову відтермінує відкриття вільного ринку землі в Україні.  Натомість вводиться альтернатива вільному продажу – викуп землі державою.

Що пропонується  для поліпшення бізнес- клімату в Україні ?

Очікує розгляду в Верховній Раді (12.05.2015 Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо поліпшення бізнес- клімату в Україні) №2679 від 20.04.2015. Проект поданий Кабінетом Міністрів України передбачає чимало змін в нормативно-правові акти, які спрощують ведення бізнесу. А саме:

- зменшення строку розгляду претензії в господарському процесі до 10 днів;

- надання повноважень сільським, селищним радам надавати відомості з Державного земельного кадастру;

- спрощення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць;

-встановлення пріоритету відомостей про земельну ділянку в Державному земельному кадастрі відомостям, що містяться у документі, який посвідчує речове право на неї;

- доступ державним реєстраторам до Державного земельного кадастру;

- спрощення виконавчого провадження;

Прийняття Проекту Закону може спростити ведення бізнесу та зменшити корупційну складову.  Деякі пропозиції підлягають доопрацюванню

Електронні земельні торги міф чи реальність?

На обговоренні в Держгеокадастрі з 30.04.2015 до 01.06.2015 Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо активізації проведення земельних торгів»

Проект закону передбачає ряд нововведень в процедурі проведення торгів з продажу прав на земельні ділянки державної та комунальної власності.

Одним із таких нововведень є можливість проводити електронні земельні торги.

Основною новинкою є те можливість проводити земельні торги не за рахунок державних або комунальних коштів, а за рахунок виконавця таких торгів. Після проведення торгів усі витрати покладаються на переможця, який і компенсує їх виконавцеві.

Наразі проблема земельних торгів полягає у тому, що місцеві та державні бюджети не мають коштів на проведення аукціонів, тому чимало земельних ділянок просто передаються без їх проведення. Проект Закону дещо вирішує це питання та перекладає усе фінансове навантаження на особу, яка виграє такий аукціон. Можливо прийняття даного Проекту і призведе до позитивних зрушень, але може призвести до зменшення попиту на земельні ділянки державної та комунальної власності.

Дещо про доходи фізичних осіб

 З 07.05.2015 набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо кредитних зобов’язань» № 321-VIII від 9 квітня 2015 р.

Законом регулюються питання, пов’язані із погашенням заборгованості, вираженої в іноземній валюті. Крім того, законом передбачено надання платникам податків податкових преференцій в частині анулювання (прощення) безнадійної заборгованості та визначення додаткового блага. Зниження для певної категорії суб’єктів рівня податкового навантаження в частині податку на доходи фізичних осіб

 

За матеріалами сайту Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад: http://vassr.org