Обговорення концепції реформування місцевого самоврядування та розвитку територій

     

      В приміщенні Ізяславської районної державної адміністрації відбувся семінар-нарада з сільськими головами щодо обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування  та розвитку територій. В роботі семінару взяли участь: голова районної державної адміністрації Віктор Розумний, голова районної ради Михайло Борисюк, керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Манзюк та інші.

            У своєму вступному слові, голова районної державної адміністрації Віктор Розумний зазначив, що в Україні триває активне громадське обговорення проекту Концепції місцевого самоврядування. Адміністративно-територіальна реформа поліпшить умови життя на селі. Сучасне українське селоповинно мати розвинену інфраструктуру - платформу для залучення інвестицій і відродження підприємницької активності. Її невід'ємною складовою має стати комплексний розвиток аграрного ринку, розвиток доріг, транспорту, житлово-комунальної та інженерної сфер. І це   має бути пріоритетом роботи усіх гілок влади, на  цьому наголошує Президент Віктор Янукович. Саме в консолідації усіх зусиль можливо досягнути позитивного результату у розвитку територіальних громад. 
            Одним з чинників, які сприяють розвитку населених пунктів, є забезпечення їх належного санітарного стану та благоустрій. З цього питання перед керівниками сільських територіальних громад виступила начальник відділу житлово-комунального-господарства та будівництва районної державної адміністрації Оксана Фіялко. 
Крім того, учасники семінару , в ході його роботи поспілкувались з старшим прокурором Хмельницької міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері Віталієм Олійником. Віталій Петрович відповів на чисельні запитання сільських голів щодо роз’яснення окремих положень природоохоронного законодавства та поводженні з твердити побутовими відходами, в контексті виконання ними практичної діяльності з благоустрою населених пунктів підвідомчої території. 
17.07.2013 р.

 

Джерело: http://izadm.km.ua/news.html