Перевірка систем оповіщення Хмельниччини

30 травня 2019 року відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році», відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд.

Перевірятиметься і система оповіщення Хмельницької АЕС з практичним включенням сирен на промисловому майданчику ХАЕС, а також в м. Нетішин, с.Комарівка, с.Полянь Славутського району. Перевірка триватиме з 10.00 до 12.00 год.

Перевірка спеціальної системи оповіщення промислового майданчика та 5-км зони ВП ХАЕС проводиться щоквартально, згідно із розробленим графіком.

Довідково:

Відокремлений підрозділ «Хмельницька атомна електростанція» Національної енергогенеруючої компанії „Енергоатом” - найпотужніше підприємство Хмельниччини.

Хмельницька АЕС сьогодні –  це два діючих енергоблоки ВВЕР-1000.

Хмельницька АЕС щороку генерує більше 14-ти мільярдів кіловат годин електроенергії, що складає понад 8% від загального виробництва електроенергії в Україні.

Вищим пріоритетом діяльності ВП «Хмельницька АЕС» є забезпечення ядерної та радіаційної безпеки, надійна та стабільна робота енергоблоків. За оцінками МАГАТЕ, Європейської комісії функціонуючі енергоблоки ХАЕС відповідають вимогам світової ядерної безпеки.

За інформацією ВП "ХАЕС" www.хаес.org.ua