Підведені підсумки роботи працівників закладів культури району за 2013 рік

     У четвер, 13 лютого,  в приміщенні Ізяславської дитячої школи мистецтв відбулася нарада за участю працівників закладів культури району, під час якої були підведені підсумки роботи за минулий рік.

     У роботі наради взяли участь також голова районної ради Михайло Борисюк, голова райдержадміністрації Віктор Розумний  та запрошені на неї сільські голови. Відкрила зібрання начальник  відділу культури Тетяна Ярославська. Після цього почергово з інформацією про роботу у 2013 році очолюваних ними закладів культури виступили директори: районного будинку культури – Володимир Левченко, дитячої школи мистецтв – Микола Коваль, Плужненської музичної школи – Наталія Чорновол, районного історико-краєзнавчого музею – Людмила Левицька, центральної районної бібліотеки – Ніна Поліщук. У своїх виступах вони говорили не лише про проведену роботу, а й про плани на нинішній рік, висловлювали побажання, ділилися проблемами. Підсумок цих виступів підвела, знову ж таки, начальник відділу культури Тетяна Ярославська. 

     Далі з оцінкою роботи закладів культури виступили голова райдержадміністрації Віктор Розумний, голова районної ради Михайло Борисюк. Обидва керівники висловили своє бачення роботи культармійців, відповіли на проблемні питання, які надійшли на їх адресу у ході наради, а також побажали працівникам культури подальших успіхів у роботі.

     Наприкінці наради начальник відділу культури Тетяна Ярославська  подякувала колегам за роботу і відзначила кращих з них, вручивши їм грамоти. Ряд грамот за активну творчу діяльність і співпрацю вручив директор районного будинку культури Володимир Левченко. 
     В цей же день працівники  закладів культури обговорили питання підготовки до відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка і 75-ої річниці визволення Ізяславщини від німецько-фашистських загарбників (обидві дати святкуватимуться на початку березня).