Про роботу останньої сесії Ізяславської районної ради

20 жовтня 2020 року відбулась остання чергова шістдесят третя сесія Ізяславської районної ради сьомого скликання.
В роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради, голова Ізяславської райдержадміністрації І.Федорчук, перший заступник голови райдержадміністрації П.Ковальчук, депутат Хмельницької обласної ради П.Павлюк. На сесію були запрошені міський та сільські голови, керівники комунальних закладів району, керівники правоохоронних органів, установ, організацій району.
     Вів засідання голова районної ради С.Шлегель. До порядку денного були включені 21 питання, які попередньо біли розміщені на сайті районної ради.
     В день роботи сесії були проведені засідання постійних комісій районної ради. На них члени комісій заслухали інформації доповідачів з питань.
     По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.
    Якщо підводити підсумок роботи районної ради сьомого скликання в цифрах, то вони відображають наступне. Всього у цьому скликанні відбулось 63 сесії, на яких було розглянуто 864 питання, які стосувались життєдіяльності, розвитку нашого району та допомоги його жителям у вирішенні складних життєвих питань. Було прийнято 40 звернень депутатів районної ради до центральних і місцевих органів влади, керівників організацій. Було розглянуто 1622 заяви громадян про надання матеріальної допомоги. З районного бюджету заявникам було виділено 2 млн.686 тис.грн.
    По завершенню роботи сесії голова районної ради С.Шлегель подякував депутатам районної ради, районній державній адміністрації, міському та сільським головам, керівникам підприємств, установ за плідну співпрацю на благо нашого району та наших громадян.