Робочий візит голови Хмельницької облдержадміністрації на Ізяславщину

     У вівторок, 5 листопада, Ізяславщину з робочим візитом відвідав голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха. Супроводжували його під час перебування в районі голова райдержадміністрації Віктор Розумний та голова районної ради Михайло Борисюк. Програма перебування керівника області в нашому районі була досить насиченою та об’ємною. 
     Спершу Василь Степанович ознайомився з ходом проведення робіт на майданчику, де незабаром буде встановлено пам’ятник українському поетові Тарасу Шевченку. Всі ізяславчани вже також помітили, що в парку по вул.Шевченка поблизу Районного будинку культури викладено доріжки з бруківки, облаштовуються клумби, висаджено кущі та дерева, встановлено лавки для відпочинку та тривають роботи з благоустрою. Керівник області, оглядаючи дану територію, зазначив, що наступного року відзначатиметься 200-річчя з дня народження Кобзаря, тому Президент Віктор Янукович підписав відповідний лист до ООН та ЮНЕСКО з проханням оголосити 2014 рік Міжнародним роком Тараса Шевченка. Керманич Хмельниччини висловив своє задоволення тим, що серед небагатьох культових споруд, які будуть зведені на честь цієї події на території України, одна з них буде й на теренах нашої області, зокрема в Ізяславі. 
     Слід відмітити, що даний проект реалізовується, так би мовити, народною толокою. Всі небайдужі люди, працівники різних установ та підприємств перераховують кошти на благодійний рахунок, за які буде виготовлятись скульптура. На даний час на цей рахунок вже надійшло більше 50 тисяч гривень.
     Далі губернатор області разом з керівниками району розділив радісну та надзвичайно важливу подію в житті мешканців сіл Тишевичі та Нечаївка, де саме в цей день відбулись урочистості з нагоди підключення даних населених пунктів до мереж природного газопостачання.
     Відкрила святкове зібрання голова Тишевицької сільської ради Лариса Розомнюк, яка від імені територіальної громади подякувала всім причетним до цієї благородної справи за проведення комплексу необхідних робіт та сприяння у позитивному вирішенні даного питання. Адже поява в селі природного газу вселила в душі людей віру у краще майбутнє та дала надію на подальший розвиток даних сільських територій.   
     Привітав присутніх з таким визначним днем й голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха. Звертаючись до присутніх Василь Степанович зазначив, що пуск газу в дані села підтверджує, що влада працює для людей і створює належні умови для задоволення їх соціально-побутових потреб. В соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича наголошується на необхідності забезпечення якісних умов проживання всіх громадян України. Керівник краю висловив впевненість, що в подальшому ще ряд сіл нашого району зможуть відчути всі переваги від користування природним газом. Крім того, він зазначив, що село Тишевичі стало тисячним газифікованим населеним пунктом Хмельниччини. «Газифікація на селі – це не розкіш, а нагальна потреба, яка завдяки спільним зусиллям і злагодженій співпраці громади та влади, крок за кроком реалізується в життя»,- сказав В.Ядуха. Він також подякував жителям цих сіл, сільському голові, керівництву району та «Хмельницькгазу» і  усім, хто приклав значних зусиль для того, щоб в стислі строки даний проект було завершено. Також Василь Степанович з нагоди цієї події за активну громадську позицію та сприяння у проведенні робіт з газифікації вручив цінний подарунок і грамоту обласної державної адміністрації голові сільського кооперативу Зої Кашнер.

     Вітали жителів сіл Тишевичі і Нечаївка й голова районної ради Михайло Борисюк та голова райдержадміністрації Віктор Розумний. Вони відзначили, що лише завдяки спільним зусиллям територіальної громади, районної та обласної влади, колективу філії ПАТ «Хмельницькгаз» вдалося здійснити даний задум. Будівельникам, газозварювальникам, які проводили роботи по монтажу газових систем, керівники району вручили спільні грамоти і цінні подарунки райдержадміністрації та районної ради.  Також звернувся до присутніх перший заступник голови правління ПАТ «Хмельницькгаз» Василь Семенюк, який відмітив, що процес газифікації Ізяславщини на цьому зупинятись не буде. Газівники разом з владою й надалі вивчатимуть питання щодо можливостей газифікації інших населених пунктів нашого району, адже на даний час в Ізяславському районі з 92 населених пунктів газифіковано лише 18, що становить лише 20%. 

     Спільно з жителями та гостями села молитву на початок благої справи відслужив настоятель місцевого храму, митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук (УПЦ КП). А далі відбулась найочікуваніша подія цього дня – запалення символічного «голубого вогника», яке разом з юними жителями села під бурхливі оплески присутніх здійснив очільник області Василь Ядуха. 
     Після завершення офіційної частини заходу голова облдержадміністрації Василь Ядуха разом з сільським головою Ларисою Розомнюк, керівниками району завітали до оселі Надії Коцербюк, де приготували смажені яйця та привітали її з днем народження, який співпав з днем пуску газу.
     До уваги всіх присутніх було підготовлену й концертну програму, під час якої виступили місцеві аматори сцени та культармійці Районного будинку культури.
     Візит керівника області на Ізяславщину продовжився ознайомленням зі станом проведення комплексу осінньо-польових робіт. З цією метою він разом з керівниками району побував на полі поблизу с.Білеве, де проводились збір кукурудзи на зерно та оранка працівниками ТОВ «Компанія «Укрелітагро». Знайомлячись з ходом польових робіт, він поспілкувався з директором товариства Віталієм Кривуном та механізаторами. Василь Степанович відзначив, що цього року Хмельниччина, досягши високих врожаїв та маючи високі інші показники у галузі сільського господарства, в числі кращих областей України. Про це відзначалося Прем’єр-Міністром України Миколою Азаровим на нещодавньому засіданні Уряду, де робота наших аграріїв ставилася в приклад. Тому для нього, як керівника області, досить приємно, що на Хмельниччині, зокрема й на Ізяславщині, працюють справжні господарники, які використовуючи сучасну техніку та інші новітні технології, домагаються високих результатів. На завершення зустрічі, керманич області побажав керівництву та працівникам сільгосптовариства плідної роботи та ще кращих досягнень.


В.Сложинський