Творчий звіт присвятили Дню Перемоги

Напередодні відзначення Дня Перемоги, 6 травня, у районному будинку творчості дітей та юнацтва відбувся звітний концерт колективу Плужненського аграрного ліцею. Під час святкової програми зі сцени лунали музичні твори та вірші на військову і патріотичну тематики. Перед численними глядачами, ветеранами Великої Вітчизняної війни, керівниками району та міста, виступили хоровий колектив закладу, вокальні групи та окремі виконавці. 
Перед початком концертної програми всі бажаючі мали нагоду ознайомитись із виставкою робіт учнів аграрного навчального закладу, серед яких були різноманітні вишивки та вироби декоративно-прикладного мистецтва. Крім того, було й багато випічки та різноманітних страв, які своїми руками приготували майбутні кухарі-кондитери. 
А далі близько двох годин ліцеїсти та викладачі дарували гарний настрій присутнім, хоча  під час виконання пісень і віршів часів Вітчизняної війни очі гостей, особливо ветеранів, наповнювали сльози. Кульмінацією творчого звіту стало виконання легендарної пісні «День Победы», під звуки якої діти вручили солдатам тієї страшної війни квіти. Наприкінці заходу голова районної ради Михайло Борисюк та голова районної ради ветеранів Олексій Стромелюк подякували колективу ліцею і його керівнику Михайлу Лісовському за змістовний та цікавий концерт, позитивно оцінивши здобутки працівників і вихованців Плужненського агроліцею. 
В наступному номері газети ми детальніше розповімо нашим читачам про проведення цього свята та безпосередньо про роботу і здобутки закладу у художній самодіяльності.


В.Сложинський