Відбулося засідання шістдесятої сесії районної ради

24 червня 2020 року відбулося засідання 60-ї сесії Ізяславської районної  ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь 21 із 34 депутатів. Попередньо формування порядку денного сесії пройшло на засіданні президії районної ради. В день роботи сесії відбулися засідання постійних комісій, на яких депутати мали змогу детально розглянути запропоновані питання, висловити свої думки і пропозиції.

На сесію були запрошені голова Ізяславської райдержадміністрації, його заступник, начальники відділів, доповідачі з сесійних питань. Відкрив і вів сесію голова районної ради Шлегель С.В. Після остаточного обговорення і доповнень депутати затвердили порядок денний сесії та перейшли до розгляду питань.

Першим було розглянуте питання про звернення депутатів Ізяславської районної ради щодо передачі в комунальну власність Білівської сільської ради безхазяйного майна  "Асфальтобетонне покриття колишньої злітно-посадкової смуги", яке знаходиться на території Білівської сільської ради (за межами населених пунктів). Депутати підтримали дане звернення і направили його в.о. начальника головного управління ДФС у Хмельницькій області Семенюку М.П.

Наступним розглянули питання про припинення повноважень депутата районної ради Лісовського А.М. від Ізяславської районної організації політичної партії «За конкретні справи». До речі, це вже другий депутат від даної партії, який достроково склав повноваження.

Звітував про виконання делегованих повноважень заступник голови районної державної адміністрації  Ковальчук П.П. Доповідач надав детальну інформацію по даному питанню з використанням відеоматеріалів.

Далі було заслухано звіти про виконання ряду діючих програм, внесення змін до них. Зокрема, з інформацією «Про хід виконання Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом  у Збройних силах України на 2018-2020 роки» виступив Царук С.В., військовий комісар Ізяславського районного військового комісаріату. Він же презентував нову Програму територіальної оборони Ізяславського району на 2020-2022 роки.

Про внесення змін та доповнень до Програми організації та проведення районних заходів з відзначення державних і  професійних свят, річниць та ювілеїв, пам’ятних історичних дат державного і регіонального значення, здійснення представницьких заходів на 2019-2021 роки інформувала Кучерук М.П. – завідувач сектору культури, молоді та спорту Ізяславської РДА.

П’ять питань, розглянутих на даній сесії, стосувались освітньої галузі району. Доповідав по них начальник відділу освіти Ізяславської райдержадміністрації Конончук Р.Б. Він проінформував про хід виконання Програми «Освіта Ізяславщини на 2016-2020 роки» та про зміни в освітній мережі району. Вони стосувались навчальних закладів сіл Ріпки, Поліське та Щурівці.

З метою впорядкування встановлення меморіальних дошок в Ізяславському районі голова районної ради Шлегель С.В. запропонував затвердити відповідне положення, яке б визначало:

• критерії, що є підставами для ухвалення рішень про встановлення меморіальних дошок
  • порядок розгляду клопотань
  • правила встановлення і збереження меморіальних дошок
  • порядок обліку меморіальних дошок та відповідальність за їх стан.

Депутати одноголосно підтримали дане Положення.

По питаннях «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Ізяславського району Клімчуку В.І.» та «Про ліквідацію дитячого оздоровчого табору «Світанок» Ізяславського району Хмельницької області» депутати не змогли дійти одностайної думки, тому рішення по них не прийняті.

Всього на сесії були розглянуті 24 питання, по яких прийняті відповідні рішення.