Відпочинок поєднали з концертною діяльністю

Минулого року наш ансамбль «Барвінець» був у Польщі на фестивалі, під час якого познайомився з французьким колективом. Французи запросили нас приїхати святкувати їхнє 25-річчя з дня заснування. І ось 10 вересня  ансамбль «Барвінець» Плужненської дитячої музичної школи вирушив у подорож. Дорогою до Франції ми відвідали Польщу, Німеччину, Бельгію та Нідерланди. Першою країною на нашому шляху була Польща. Ми гостювали в пана Адама, який гостинно приймав нас і минулого року. 
Перед від’їздом з України, в Плужненській середній школі відбулась урочиста лінійка. На ній нам доручили відвідати поховання Героя Радянського Союзу Бортника Романа Йосиповича, чиє ім’я носить школа. Учасникам ансамблю передали український вишитий рушник, портрет Романа Йосиповича, землю з рідного села та лампадку, як символ незгасаючої пам’яті . Ми  виконали почесну місію, відвідали поховання Героя, вшанували його пам’ять, заспівали пісню «Повій вітре на Вкраїну».
Незабутньою стала для нас екскурсія в ботанічний сад  міста Познань. В Польщі наш ансамбль перебував три дні, протягом яких ми виступали в костелах та школах.
15 вересня вже були у Німеччині, де відвідали аеропорт міста Дюсельдорф, китайський ресторан, «старе місто», оглядову вежу, співали у костелі.
17 вересня відправились до Франції. Проїжджали Бельгію і Голландію, які вразили нас незвичайною архітектурою та краєвидами. Першою зупинкою у Франції був Париж – надзвичайно красиве, чарівне місто.Спочатку ми їхали містом і розглядали його красу. Потім фотографувалися біля головного символу Парижа – Ейфелевої вежі, пізніше біля Тріумфальної арки, Собору Паризької Богоматері, базиліки Сакрикер, милувалися красою Єлисейських полів. Увечері здійснили екскурсію на катері по Сені. Красу вечірнього Парижа не описати, ми просто закохались у це місто.
19 вересня зранку ми вже були у Британі – північно-західній частині Франції. Поселилися в сільській місцевості, у будинку корінних французів. Сумувати нам не доводилося, в перервах між репетиціями та концертами для нас організовували дуже цікаві екскурсії до історичних та архітектурних пам’яток Британі. 
22 вересня відбувся грандіозний концерт, присвячений 25-річчю французького хору.
Протягом усіх днів разом з нами був польський хор «Bell Canto». Вони стали для нас хорошими друзями. Не забудемо їхню щирість та доброту.
Так пройшли 14 чудових незабутніх днів. Кожен привіз в Україну багато спогадів, емоцій, вражень. Це стало можливим завдяки кропіткій праці, високому професіоналізму керівника ансамблю «Барвінець» Павлюк Лариси Адамівни, викладачів музичної школи Бондарука Ігоря Олексійовича та Шкодніка Олега Дмитровича.       
А наполегливість та організаторський талант Чорновіл Наталії Конрадівни – директора Плужненської дитячої музичної школи – зробили реальністю мрію учасників ансамблю: Васильчук Ольги, Захарчук Анастасії, Павлюк Ольги, Замашнюк Ірини, Кононюк Ганни, Замашнюка Віктора, Захарчук Людмили, Блащук Ірини та Семьонової Поліни. 
Ми безмежно вдячні меру міста Ізяслава Паньковському Валентину Станіславовичу за матеріальну і моральну допомогу та підтримку в організації поїздки, а також Плужненському сільському голові Максимчуку Віктору Йосиповичу, який допоміг у фінансуванні поїздки. Щиру вдячність за спонсорську допомогу  ми висловлюємо Домбровському О.Р., Замашнюку М.М., Павлюку П.М. 
Та найбільше ми вдячні своїм батькам, які щодня, щохвилини думали і переживали за нас, були раді кожному нашому слову, кожній вісточці з-за кордону, молилися за нас,  підтримували та зігрівали своєю батьківською любов’ю. 


Ольга Васильчук,
учениця 11 класу
Плужненського НВК