Змагання дружин юних пожежних

«Про безпеку пам’ятай, цінуй життя-в біду не потрапляй» - саме під таким гаслом на теренах Хмельницької області розпочалися зональні етапи Всеукраїнського фестивалю ДЮП. В Славуті відбувся перший зональний  етап фестивалю, в якому взяли участь команди з п’яти районів області. До організації проведення фестивалю докладено спільні зусилля Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області та Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА. 
Всі виступи були, по-своєму, цікавими та оригінальними. Перше місце зайняла команда з міста Нетішина. Друге – команда Ізяславського НВК №5 - «Полум’яні серця», яка вже третій рік підряд виборює місце у фіналі обласного етапу змагань. Хотілось би подякувати педагогам, які змогли високоякісно підготувати команду до змагань. На третьому місці - команда м.Славута.
Тепер у команд-переможниць не менш складне завдання-готуватися до обласного етапу фестивалю, який відбудеться 13 травня у м.Старокостянтинів. Найкраща з них буде згодом виборювати призове місце на Всеукраїнському фестивалі Дружин юних пожежних. 
Побажаємо команді Ізяславського НВК №5 успіхів та нових перемог.