ПРОЕКТИ РІШЕНЬ
п'ятдесят третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

1. Про внесення доповнень до районної цільової Програми «Забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Ізяславському районі на 2016-2020 роки».

2. Про внесення змін і доповнень до Програми створення функціонування центру надання адміністративних послуг в Ізяславському районі на 2013-2020 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми «Діти Ізяславщини на 2017-2022» роки.

4. Про внесення змін до Програми фінансових гарантій медичного обслуговування населення на 2018-2020 роки.

5. Про внесення змін до Комплексної Програми профілактики злочинності та охорони громадського порядку на території Ізяславського району на 2018-2020 роки.

6. Про внесення змін до районного бюджету Ізяславського району на 2019 рік.

7. Про звернення депутатів Ізяславської районної ради Хмельницької області до народного депутата України О.Копанчук та Прем’єр-міністра України О.Гончарука стосовно неприпустимості затягування у фінансуванні субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку.

8. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Ізяславський  центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу майна до комунальної власності Плужненської сільської ради.

9. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Ізяславська  центральна районна лікарня» на передачу майна до комунальної власності Плужненської сільської ради.

11. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Ізяславський  центр  первинної   медико-санітарної допомоги» на використання  100 % орендної плати  за нерухоме майно.

12. Про затвердження Положення про філію Плужненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія ім. Р. Й. Бортника» Шекеринецька гімназія Ізяславської районної ради Хмельницької області.

13. Про затвердження Статуту Плужненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів,гімназія ім. Р.Й. Бортника» Ізяславської районної ради Хмельницької області в новій редакції.

14. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів  Шекеринецької гімназії Ізяславської районної ради Хмельницької області

15. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Ізяславського району на 2019 рік.

16. Про внесення доповнень до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 10.12.2015№8 «Про  делегування окремих повноважень голові районної ради».

17. Про Програму фінансового забезпечення діяльності Ізяславської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших виборів депутатів Сахновецької сільської ради Ізяславського району Хмельницької області та Сахновецького сільського голови Ізяславського району Хмельницької області  22 грудня 2019 року.