ПРОЕКТИ РІШЕНЬ
п'ятдесят четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

1.  Про внесення змін до районного бюджету Ізяславського району на 2019 рік.

2. Про районну Програму «Турбота на 2020 рік».

3. Про Програму надання матеріальної допомоги жителям Ізяславського району на 2020-2022 роки.

4. Про районну Програму розвитку районного трудового архіву на 2020-2022 роки.

5. Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Ізяславська центральна районна лікарня» на 2020 - 2021 роки.

6. Про внесення змін до комплексної Програми профілактики злочинності та охорони громадського порядку на території Ізяславського району на 2018-2020 роки.

7. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Шлегелю С.В.

8. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Ізяславського району».

9. Про надання згоди адміністрації КНП «Ізяславський центр ПМСД» Ізяславської районної ради Хмельницької області на передачу в оренду майна.

10. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Ізяславський центр ПМСД» Ізяславської районної ради Хмельницької області на 2019 рік.

Додаток

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміну) меж адміністративно-територіального утворення  села Клубівка Клубівської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.