проекти рішень 56 позачергової сесії Ізяславської районної ради

ПРОЕКТИ
рішень п'ятдесят шостої позачергової сесії Ізяславської районної ради

1. Про Програму економічного та соціального розвитку Ізяславського району на 2020 рік.

2.  Про районний бюджет на 2020 рік ( ДОДАТКИ      ПРОГНОЗ )

3. Про план роботи районної ради на 2020 рік.

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміну) меж адміністративно-територіального утворення села Комини Білотинської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміну) меж адміністративно-територіального утворення села Півнева Гора Білотинської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміну) меж адміністративно-територіального утворення села Білотин Білотинської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

7. Про надання згоди відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на списання матеріальних цінностей з балансу загальноосвітніх навчальних закладів.

8. Про безоплатну передачу до комунальної власності Ізяславської міської ради матеріальних цінностей, які перебувають на балансі виконавчого апарату районної ради.

9. Про продовження контракту з директором Ізяславської дитячо – юнацької спортивної школи Божкевичем С.В.