Проєкти рішень
61 позачергової сесії Ізяславської районної ради сьомого скликання

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Ізяславського району».

2. Про визнання повноважень депутата Ізяславської районної ради сьомого скликання.

3. Про результати розгляду депутатських запитів.

4. Про результати  діяльності Шепетівської місцевої прокуратури на території Ізяславського району  упродовж першого півріччя 2020 року.

5. Про внесення змін до Програми «Створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Ізяславського районного військового комісаріату на 2019-2020 роки».

6. Про внесення змін та доповнень до районної Програми  військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2018-2020 роки

7. Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Ізяславського району на 2020 рік.

8. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Ізяславською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Ізяславською районною радою на 2020 рік.

9. Про виконання районного бюджету за І-е півріччя 2020 року.

Додаток 1      Додаток 2

10. Про внесення змін до районного бюджету Ізяславського району на 2020 рік.

11. Про результати роботи тимчасової контрольної комісії з питань збереження майна колишнього військового містечка.

12. Звіт спостережної ради Ізяславської центральної районної лікарні.

13. Про затвердження маршрутів руху шкільних автобусів на 2020/2021 навчальний рік.

14. Про затвердження Статуту Ріпківської гімназії Ізяславської районної ради Хмельницької області.

15. Про внесення змін до Положення про Грамоту Ізяславської районної ради та Грамоту Ізяславської районної ради і районної державної адміністрації.