проєкти рішень 62 позачергової сесії

Проєкти рішень
62 позачергової сесії районної ради сьомого скликання

1. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Ізяславською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Ізяславською районною радою на 2020 рік.

2. Про внесення змін до Програми «Турбота на 2020 рік».

3. Про надання  згоди на передачу будівельних матеріалів від Ізяславської центральної районної бібліотеки до відділу освіти Ізяславської районної державної адміністрації для забезпечення матеріально-технічної бази закладів освіти.

4. Про створення комунальної установи «Ізяславський  центр професійного розвитку  педагогічних працівників» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

5. Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Ізяславський  центр професійного розвитку  педагогічних працівників» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

6. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Ізяславський  центр професійного розвитку  педагогічних працівників» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

7. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Ізяславський  центр професійного розвитку  педагогічних працівників» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

8. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

9. Про затвердження Плану перспективного розвитку КНП «Ізяславська ЦРЛ» на 2020 рік.

10. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.
     ДОДАТОК