Проєкти рішень
64 позачергової сесії Ізяславської районної ради

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

2. Про прийняття об’єкта Клубівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Заводській в с. Клубівка Ізяславського (Шепетівського) району Хмельницької області до спільної власності територіальних громад Ізяславського району.

3.Про передачу матеріальних цінностей з балансу Ізяславської районної ради.

4. Про надання згоди на списання майна з балансу Ізяславської районної ради.

5. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Ізяславською  районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Ізяславською районною радою на 2020 рік.

6. Про передачу  прав засновника та майна із спільної власності територіальних громад  Ізяславського району до комунальної власності територіальної громади села в особі Сахновецької сільської ради ської сільської ради.

7. Про передачу  прав засновника та майна із спільної власності територіальних громад  Ізяславського району до комунальної власності територіальної громади села в особі Христівської сільської ради.

8. Про передачу  прав засновника та майна із спільної власності територіальних громад  Ізяславського району до комунальної власності територіальної громади села в особі Ліщанської сільської ради.

9. Про передачу  прав засновника та майна із спільної власності територіальних громад  Ізяславського району до комунальної власності територіальної громади села в особі Новосільської сільської ради.

10. Про передачу  прав засновника та майна із спільної власності територіальних громад  Ізяславського району до комунальної власності територіальної громади села в особі Плужненської сільської ради.

11. Про передачу  прав засновника та майна із спільної власності територіальних громад  Ізяславського району до комунальної власності територіальної громади села в особі Білогородської сільської ради.

12. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміну) меж адміністративно-територіального утворення  села Васьківці Клубівської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

13. Про передачу прав засновника та майна позашкільних навчальних закладів.