18 сесія

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

1. Про затвердження протоколу намірів налагодження співпраці між Ізяславським районом Хмельницької області (Україна) та Повітом Островським (Республіка Польща).

2. Про депутатський запит.

3. Про депутатський запит.

4. Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік.

5. Про створення комунального закладу «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

6. Про Програму розвитку галузі охорони здоров’я Ізяславського району на 2012 – 2015 роки.

7. Про хід виконання районної Програми «Цукровий діабет» на 2011 – 2013 роки в Ізяславському районі Хмельницької області.

8. Про районну цільову Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012 – 2016 роки.

9. Про районну Програму «Мобільний соціальний офіс» на 2012 – 2015 роки.

10. Про Програму профілактики сказу в Ізяславському районі на 2012 – 2016 роки.

11. Про інформацію начальника Ізяславського РВ УМВС України в Хмельницькій області «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Ізяславського району».

12. Про виконання Програми раціонального використання майна військового містечка до 2011 року.

13. Про хід виконання Програми «Оздоровлення та відпочинку дітей Ізяславського району на 2009 – 2013 роки».

14. Про виконання Програми підтримки мережі соціальних аптек на 2011 рік.

15. Про виконання Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 – 2011 роки в Ізяславському районі. Функціонування спеціалізованого формування при Ізяславському РЦСССДМ «Служба роботи з ін’єкційними споживачами наркотиків».

16. Про звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів.

17. Про призначення Коваля М.В. на посаду директора Ізяславської дитячої школи мистецтв.

18. Про встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в школах естетичного виховання району.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду гр. Домбровському Є.О. для ведення фермерського господарства та знаходяться за межами населених пунктів на території Борисівської, Топорівської, Лютарської, Тишевицької сільських рад.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за межами населених пунктів на території Радошівської сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за межами населених пунктів на території Новосільської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за межами населених пунктів на території Мислятинської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за межами населених пунктів на території Шекеринецької сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за межами населених пунктів на території Новосільської сільської ради.

25. Про надання згоди відділу освіти райдержадміністрації на реорганізацію Більчинської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Ізяславської районної ради Хмельницької області у Більчинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дитячий садок» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

26. Про надання згоди на передачу Лютарського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок» Ізяславської районної ради Хмельницької області до комунальної власності Лютарської сільської ради.

27. Про надання згоди адміністрації Ізяславської центральної районної лікарні на списання автотранспорту.

28. Про надання згоди відділу освіти райдержадміністрації на списання приміщення кухні Тернавського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок».

29. Про надання згоди Козятинській дирекції залізничних перевезень ДТГО «Південно-Західна залізниця» на закриття станції Ізяслав для роботи за § 4 Тарифного керівництва № 4.

30. Про затвердження списку народних засідателів Ізяславського районного суду.

31. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

32. Про звернення депутатів Ізяславської районної ради Хмельницької області щодо проведення капітального ремонту дороги Плужне – Шекеринці.

33. Про звернення депутатів Ізяславської районної ради Хмельницької області щодо відновлення курсування потягу № 676/675 Івано-Франківськ – Шепетівка.

34. Про депутатський запит Сопронюка В.А.