19 сесія

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ 

1. Про депутатські запити.

2. Про затвердження угоди про партнерську співпрацю між Ізяславським районом Хмельницької області та повітом Островським Республіки Польща.

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік.

4. Про прийняття комунального підприємства Ізяславська «Міжлікарняна аптека» у спільну власність територіальних громад району, управління якою здійснює районна рада.

5. Про ліквідацію комунального підприємства Ізяславська центральна районна аптека № 8.

6. Про надання згоди адміністрації Ізяславської центральної районної лікарні на передачу майна до спільної власності територіальних громад Хмельницької області, управління якою здійснює Хмельницька обласна рада.

7. Про надання згоди адміністрації Ізяславської центральної районної лікарні на передачу в оренду частин приміщень Білогородської та Плужненської дільничних лікарень.

8. Про надання згоди адміністрації Ізяславської центральної районної лікарні на передачу в оренду майна Білогородської  дільничної лікарні благодійній організації «Ліщанський будинок милосердя».

9. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться за межами населених пунктів на території Шекеринецької сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться за межами населених пунктів на територіях Теліжинецької, Тернавської, Щуровецької сільських рад.

11. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться за межами населених пунктів на територіях Теліжинецької, Великопузирківської, Шекеринецької, Сошненської сільських рад.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за межами населених пунктів на території  Сошненської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться за межами населених пунктів на території Ліщанської сільської ради.

14. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться за межами населених пунктів на територіях Плужненської та Сошненської сільських рад.

15. Про звернення депутатів Ізяславської районної ради Хмельницької області щодо продовження маршруту дизель-поїзда Шепетівка – Ланівці.