23 позачергова сесія

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

 

1. Про депутатський запит Артюха М.І.

2. Про результати  розгляду депутатських запитів.

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.

4. Про Програму надання матеріальної допомоги жителям Ізяславського району на 2013 – 2015 роки.

5. Про надання згоди на передачу майна Ізяславської центральної районної аптеки № 8.

6. Про затвердження перспективного плану капітального ремонту об’єктів соціальної сфери району.

7. Про актуалізацію проекту районного планування Ізяславського району.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за межами населених пунктів на території Христівської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться за межами населених пунктів на території Білівської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться за межами населених пунктів на території Топорівської сільської ради.

11. Про надання згоди адміністрації Ізяславської центральної районної лікарні на передачу основних засобів до комунальної власності Білогородської сільської ради.

12. Про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо вирішення проблемних питань в галузі агропромислового розвитку.

13. Про звернення до Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” щодо вирішення проблеми постачання скрапленого газу.

14. Про звернення до Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо врегулювання ціни на скраплений газ.