25 позачергова сесія

РІШЕННЯ 25 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ 6 СКЛИКАННЯ:

1. Про результати  розгляду депутатських запитів.

2. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року.

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.

4. Про надання згоди відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на реорганізацію Коминської загальноосвітньої школи І ступеня Ізяславської районної ради Хмельницької області у Коминський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

5. Про надання згоди відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на передачу Коминського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок» Ізяславської районної ради Хмельницької області до комунальної власності Білотинської сільської ради.

6. Про надання згоди відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на тимчасове призупинення функціонування загальноосвітніх шкіл І ступеня Ізяславської районної ради Хмельницької області.

7. Про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2013 року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2013 року.

8. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

9. Про звернення до Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної ради.

10. Про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови Хмельницької обласної державної адміністрації.