33 позачергова сесія

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

33 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.

2. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів.

3. Про надання матеріальної допомоги.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення СТОВ «ЗОРЯ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

5. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які виготовлені на замовлення КП «Поповецький господар» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

6. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які  виготовлені на замовлення ПП «ІЗЯСЛАВСЬКЕ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться на території Ліщанської  сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за межами населеного пункту на території Білівської сільської ради. 

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за межами населеного пункту на території Михнівської сільської ради.