38 сесія Ізяславської районної ради шостого скликання

 РІШЕННЯ

38 сесії Ізяславської районної ради шостого скликання

1. Про виконання рішення тридцять сьомої сесії районної ради від 30.10.2014 № 4 «Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року».

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.

3. Про хід виконання Програми «Охорони навколишнього природного середовища Ізяславського району на період 2009 – 2015 років».

4. Про хід виконання Програми «Турбота і подолання  та запобігання бідності до 2015 року включно».

5. Про хід виконання Програми організаційного забезпечення та підтримки діяльності Ізяславської районної спілки ветеранів Афганістану на 2012-2015 роки.

6. Про хід виконання Програми залучення інвестицій в економіку Ізяславського району на період до 2020 року.

7. Про хід виконання Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Ізяславського району на 2012-2016 роки.

8. Про хід виконання Програми розвитку агропромислового комплексу Ізяславського району Хмельницької області на 2012-2016 роки.

9. Про хід виконання Програми профілактики сказу в Ізяславському районі на 2012-2016 роки.

10. Про план роботи  районної ради на І півріччя  2015 року.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Веремчука О.Л. для ведення особистого селянського господарства.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Домбровського М.Й. для ведення особистого селянського господарства.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Домбровської Ю.А. для ведення особистого селянського господарства.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Скидан Л.М. для ведення особистого селянського господарства.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Мармури А.М. для ведення особистого селянського господарства.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Мармури Д.О. для ведення особистого селянського господарства.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Мармури Т.В. для ведення особистого селянського господарства.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Мармури О.М. для ведення особистого селянського господарства.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Гесаля М.В. для ведення особистого селянського господарства.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Футумайчука О.І. для ведення особистого селянського господарства.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Краська О.В. для ведення особистого селянського господарства.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Красько М.В. для ведення особистого селянського господарства.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Бадраха В.Ю. для іншого сільськогосподарського призначення.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Панчука О.В. для ведення особистого селянського господарства.

25. Про надання згоди адміністрації Ізяславської центральної районної лікарні на списання майна.

26. Про надання згоди комунальному підприємству Ізяславська «Міжлікарняна аптека» на передачу майна.

27. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

28. Про надання матеріальної допомоги.

29. Про доповнення до делегованих повноважень голови районної ради.