41 сесія

РІШЕННЯ,

ПРИЙНЯТІ НА 41 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

1. Про результати розгляду депутатського запиту.

2. Про стан законності та заходи щодо її зміцнення прокуратурою Ізяславського району.

3. Про виконання районного бюджету за  2014 рік.

4. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.

5. Про звернення депутатів Ізяславської районної ради Хмельницької області  до Прем’єр – міністра України Яценюка А.П. щодо виконання норми закону «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку».

6. Про звернення депутатів Ізяславської районної ради Хмельницької області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо соціально-економічної ситуації в країні.

7. Про Програму покращення надання медичної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та проживають в Ізяславському районі на 2015-2018 роки.

8. Про Програму організаційного забезпечення та підтримки діяльності Ізяславської районної організації ветеранів Організації ветеранів України на 2015-2018 роки.

9. Про Районну комплексну Програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2015 рік.

10. Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва Ізяславського району на 2013-2014 роки.

11. Про виконання  районної Програми «Вчитель» до 2014 року.

12. Про затвердження Порядку організації проїзду учнів та педагогічних працівників до місця навчання і додому.

13. Про  припинення діяльності загальноосвітніх навчальних закладів.

14. Про хід виконання Програми «Репродуктивне здо­ров’я населення Ізяславського ра­йону» на 2008 – 2015 роки.

15. Про внесення змін до рішення тридцять першої позачергової сесії районної ради шостого скликання від 18.03.2014 № « Про надання згоди комунальному підприємству Ізяславська «Міжлікарняна аптека» на відкриття аптек№8, №9 та аптечних пунктів».

16. Про надання згоди відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на списання транспортного засобу.

17. Про виконання плану роботи районної ради за друге півріччя 2014 року.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення Корнійчук В.В. для ведення особистого селянського господарства.

19. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які виготовлені на замовлення гр. Домбровського О.Р. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які виготовлені на замовлення ПП «Ізяславське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які виготовлені на замовлення ПП «СП-Агросвіт» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення ФГ «Новосільське» для ведення фермерського господарства.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення гр. Кондратюка О.В. для ведення фермерського господарства.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення гр.Пилипчук М.М. для ведення особистого селянського господарства.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення гр.Ткачука І.П. для ведення особистого селянського господарства.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення гр. Свідерської А.Д. для ведення особистого селянського господарства.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення гр.Пилипчука Ю.М. для ведення особистого селянського господарства.

28. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

29. Про надання матеріальної допомоги.