43 сесія

 РІШЕННЯ, 

ПРИЙНЯТІ НА 43 СЕСІЇ ІЗЯСЛАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

1. Про результати розгляду депутатського  запиту Левченка В.Б.

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.

3. Про районну Дошку Пошани «Кращі люди району».

4. Про Програму з мобілізаційної підготовки та мобілізації, військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних силах України на 2015-2017 роки.

5. Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності в Ізяславському районі на 2011-2015 роки.

6. Про хід виконання районної Програми енергоефективності в Ізяславському районі на 2011-2015 роки.

7. Про хід виконання районної Програми поводження з твердими побутовими відходами в Ізяславському районі на 2013-2020 роки.

8. Про реорганізацію Радошівського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, ліцей» Ізяславської районної ради  Хмельницької області.

9. Про зміну назви Щуровецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня- дитячий садочок» Ізяславської районної ради Хмельницької області

10. Про план роботи на ІІ півріччя 2015 року.

11. Про надання згоди адміністрації Ізяславської центральної районної лікарні на передачу в оренду медичного обладнання.

12. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

13. Про погодження надання в користування мисливських угідь.

14. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які виготовлені на замовлення гр. Камінської Г.А. для ведення фермерського господарства.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка виготовлена на замовлення гр. Федорчука В.П. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

16. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які виготовлені на замовлення гр. Ольховського Р.В. для сінокосіння і випасання худоби.

17. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які виготовлені на замовлення ФГ «Лола Агро» для ведення фермерського господарства

18. Про депутатський запит Артюха М.І.

19. Про результати розгляду депутатського  запиту Сопронюка В.А.

20. Про результати розгляду депутатського  запиту Климчука В.І.

21. Про надання матеріальної допомоги.

22. Про обрання заступника голови Ізяславської районної ради.