Розпорядження голови ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

14 червня 2019 року      Ізяслав     № 50/2019-ро


Про скликання сорок дев’ятої сесії районної ради 
сьомого скликання

Керуючись пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 12 Регламенту Ізяславської районної ради сьомого скликання:

І. Скликати сорок дев’яту сесію районної ради сьомого скликання 18 липня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради, на якій розглянути питання:

1. Про депутатський запит.

2. Про результати розгляду депутатських запитів.

3. Про звіт постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності  територіальних громад району та приватизації.

4. Про звіт голови районної ради Шлегеля С.В.

5.  Про звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019  року .

6. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

7. Про припинення юридичної особи «Ізяславська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Ізяславська центральна районна  лікарня».

8.  Про виконання Програми висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування Ізяславського району на 2018 рік.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміну) меж адміністративно-територіального утворення  населеного пункту Влашанівка  Сахновецької сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміну) меж адміністративно-територіального утворення  населеного пункту Кропивна  Сахновецької сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

11. Про надання згоди Ізяславському районному будинку культури на списання транспортного засобу .

12. Про надання згоди Ізяславській центральній районній лікарні на списання медичного обладнання.

13. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад Ізяславського району у комунальну власність Двірецької сільської ради.

14. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад Ізяславського району у комунальну власність Кунівської сільської ради.

15.  Про передачу майна із спільної власності територіальних громад Ізяславського району у комунальну власність Щуровецької сільської ради.

16. Про затвердження фінансового плану КНП «Ізяславський центр ПМСД» Ізяславської районної ради Хмельницької області на  2020 рік.

17. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Ізяславське РБТІ» на  2020 рік.

18. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Ізяславське РБТІ» в новій редакції.

19. Про внесення змін до рішення сорок шостої сесії Ізяславської районної ради сьомого  скликання від 11 квітня 2019 року №19 «Про створення тимчасової контрольної комісії з питань збереження майна колишнього військового містечка №13».

20. Про внесення змін до Регламенту районної ради сьомого скликання.

21. Про внесення змін до  рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 10.12.2015 №5 «Про обрання голів та формування складу постійних комісій районної ради сьомого скликання».

22. Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 10.12.2015 № 8 «Про делегування окремих повноважень  голові районної ради».

23. Про виконання плану роботи за перше півріччя 2019 року .

24. Про план роботи районної ради на друге півріччя 2019 року.

25.  Про надання матеріальної допомоги.

Інші питання

ІІ. Провести засідання постійних комісій районної ради 16 липня 2019 року о 10 годині в приміщенні районної ради.

ІІІ. На сесію районної ради запросити голову районної державної адміністрації, міського та сільських голів та депутатів обласної ради, які проживають на території району.

 

Голова ради                                                      С.Шлегель