Розпорядження голови ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16 вересня 2019 року      Ізяслав      № 83/2019-ро

 

Про скликання п’ятдесят першої
сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 12 Регламенту Ізяславської районної ради сьомого скликання:

І. Скликати п’ятдесят першу сесію районної ради сьомого скликання 18 жовтня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради, на якій розглянути орієнтовний перелік питань:

1. Депутатські запити.

2. Про результати розгляду депутатських запитів.

3. Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців.

4. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік .

5. Про втрату чинності рішення тридцять першої позачергової сесії районної ради шостого скликання від 18.03.2014№4 «Про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих».

6. Про хід виконання Цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів  та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони на території  Ізяславського району на 2016-2020 роки.

7. Про хід виконання Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних силах України на 2018-2020 роки.

8. Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинок дітей Ізяславського району на  2019- 2021 роки.

9. Про внесення змін до маршрутів руху шкільних автобусів на 2019-2020 навчальний рік.

10. Про перейменування Великорадогощанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Ізяславської районної ради Хмельницької області у Великорадогощанську гімназію Ізяславської районної ради Хмельницької області.

11. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів «Ізяславської центральної районної лікарні» правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Ізяславська центральна районна лікарня».

12. Про створення КНП «Ізяславська центральна районна лікарня».

13. Про надання матеріальної допомоги.

Різне

ІІ. Провести засідання постійних комісій районної ради 16 жовтня 2019 року о 10 годині в приміщенні районної ради.

ІІІ. На сесію районної ради запросити першого заступника голови районної державної адміністрації, міського та сільських голів та депутатів обласної ради, які проживають на території району.

 

Голова ради                                                      С.Шлегель