рішення 23 сесії Білівської сільської ради

РІШЕННЯ

 двадцять третьої сесії Білівської сільської ради сьомого скликання

1.Про внесення змін до сільського бюджету на 2017рік.

2.Про проведення поточного ремонту  вуличного освітлення вулиць Квітнева,Березна в с.Припутні та вулиць Молодіжна , Ізяславська, Івана Франка в с.Білеве.

3.Про зміну мережі закладів культури с.Припутні.

4.Про план діяльності Білівської сільської ради з підготовки регуляторних актів на 2018рік.

5.Про надання допомоги на лікування.

6.Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку на поточний ремонт дороги комунальної власності вулиць Ізяславська, Шевченка, Зарічна в с.Білеве Ізяславського району Хмельницької області.

7.Про затвердження технічної документації і землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Тіторчук Г.І.

8.Про затвердження технічної документації і землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Завгородньої Н.М.

9.Про затвердження технічної документації і землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Тітарчук Г.С.

10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) зовнвшніх меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) Палко Н.Г.

11.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)зовнішніх меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Клюй М.М.

12.Про затвердження технічної документації  і землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) Антонюк В.С.