Мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам'яті воїнів ВВВ

9 травня в селі Білогородка відбувся мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам'яті воїнів ВВВ. У мітингу взяли участь жителі села, підприємці, фермери, працівники усіх установ та організацій села. Також до мітингу приєднались представники ТОВ ІВК "Рідний край", які вручили грошові премії для учасників АТО, учасників бойових дій, інвалідів війни та ліквідаторам Чорнобильської катастрофи. 

  

  

На святі були присутні гості з Житомирської області Пискун Галина Андріївна та Кузьмінський Іван Іванович з с. Юріївка Любарського району, дідусь яких загинув при визволенні села.

  

Мітинг-реквієм був відкритим сільським головою Тарасюк Оксаною Анатоліївною. Слова вдячності прозвучали від дітей дитячого садочку "Дзвіночок" та школярів ЗОШ І-ІІІ ступеню. Під час виступу депутат районної ради Сопронюк Василь Андрійович закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам'ять Блужневського Івана Володимировича, останнього ветерана, який помер в цей день.

   

На мітингу звучали пісні у виконанні хору та духового оркестру села Білогородка. Серед усіх пісень лунала також пісня "Шумлять ліси", слова до якої написав земляк білогородчан Василь Іванович Кравчук, поет-гуморист та заслужений працівник культури України.

   

Закінчився мітинг-реквієм виконанням державного гімну.

Відео виступу хору села Білогородка