Звернення голови Ізяславської районної ради

Шановні Ізяславчани!

Україна сьогодні переживає найтяжчий період у своїй сучасній історії.

У ці складні часи для нашої держави, яка зараз опинилась перед загрозою військової агресії з боку східного сусіда, звертаємось до вас, ізяславчан, у ці дні, як ніколи усім нам потрібно об’єднатись, бути виваженими, діяти згуртовано та відповідально.

Ніхто не може спрогнозувати, скільки часу триватиме протистояння, тому нам потрібно підтримати нашу армію, адже на передовій цієї боротьби сьогодні стали наші військовослужбовці. Саме від них залежить наше майбутнє. Збройні сили України, як гарант незалежності і недоторканності українських кордонів, приведені в стан підвищеної боєготовності. Українській армії в умовах важкого фінансового становища держави вкрай необхідне зміцнення її матеріально-технічної бази, а саме: поповнити запаси продовольства, паливно-мастильних матеріалів для техніки, предметів першої необхідності.

Звертаємось до всіх небайдужих громадян надати посильну благодійну  допомогу захисникам нашої Батьківщини – України тим, хто у складне сьогодення захищає українські землі від неприхованої агресії та зазіхання на територіальну цілісність нашої держави.

Кошти можна перераховувати на рахунок громадської організації «Рада ветеранів 8-мої окремої бригади спеціального призначення» за наступними банківськими реквізитами: МФО 315784, код ЗКПО 38941708, р/р 26008388726266 з позначкою «Для мобілізації Збройних Сил України».

Пункт прийому благодійної допомоги товарами першої необхідності та продуктами харчування знаходиться за адресою: м.Ізяслав, вул. Шевченка, буд. 139, Плужненський аграрний ліцей, пункт збору особового складу Ізяславського районного військового комісаріату.

Контактна особа: Заїка Володимир Якович (067-32-40-159).